لطفا صبر کنید...

  1. خانه
  2. شرایط و قوانین
تبلیغ در چاپوپک

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سامانه چاپوپک در راستای استفاده بهینه از پتاسیل های صنعت چاپ و بسته بندی های ایران

 

برای استفاده‌ بهتر از «سامانه چاپوپک» مطالعه بخش‌های زیر مفید است. و در کلیه متن زیر واژه "سامانه"  به منظور "سامانه چاپوپک" تلقی می گردد.


·        شرایط ثبت آگهی و استعلام

·        شرایط مشاهده و استفاده از آگهی و استعلام کاربران

·        راهنمای سفارش و خرید امن

·        امکانات ویژه برای آگهی و استعلام ها

 

 

·        شرایط ثبت آگهی و استعلام

در نظر داشته باشید، به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی و استعلام ها، چاپوپک ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی و استعلام شما را به طور جزئی تغییر دهد. همچنین سامانه مجاز است هرگونه پیام، آگهی، استعلام و یا عکسی که به سامانه ارسال می شود توسط هر حساب کاربری ایجاد شده و یا هر اطلاعات دیگری را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند یا در تعارض با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد را حذف نماید.

 چنانچه از ناحیه مراجع ذیصلاح قانونی دستور حذف آگهی و استعلام صادر شده باشد، سامانه فوراً اقدام به حذف آگهی یا استعلام می‌نماید. همچنین در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی یا استعلام بیشتر از 5 مورد باشد، چاپوپک به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی و یا آن استعلام نماید. در دو فرض اخیر چاپوپک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال باز پرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی و استعلام حذف شده به کاربر مربوطه ندارد.

آگهی و استعلام دهندگان با ثبت آگهی خود در سامانه تأیید می‌کنند که آگهی ایشان شامل مواردی که در ادامه آورده می‌شوند نخواهد بود و همچنین دارای سن بالای ۱۸ سال هستند.

ü     مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،

ü     ناقض حریم شخصی افراد،

ü     هر گونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف،

ü     استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی یا استعلام، درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص یا استفاده از عکس کودکان،

ü     هر نوع خبر پراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد،

ü     آگهی و استعلام ثبت شده در سامانه مربوط به انواع خدمات یا کالاهای فاقد مجوز قانونی برای انتشار و سایر موارد ناقض قوانین جاری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی،

ü     آگهی و استعلام نا مرتبط با صنعت چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته،

ü     درج شماره حساب در متن آگهی یا استعلام،

ü     خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،

ü     درج مکرر آگهی و استعلام های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز،

ü     ارسال مجدد یک آگهی یا استعلام‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد،

ü     وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی و هرگونه اشاره به شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و یا اینستاگرام در بخش توضیحات،

ü     هرگونه سوء استفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی و استعلام دهنده مسئول آن تلقی شده و سامانه چاپوپک در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

شرایط تصاویر استعلام ها

پیشنهاد می‌کنیم همواره از تصاویر واقعی، باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمتی که درخواست می‌نمایید، استفاده کنید؛ اندازه پیشنهادی تصویر می‌بایست حداقل۶۰۰ *۶۰۰ و حجم آن حداکثر ۱۰ مگابایت باشد. چنانچه یک یا چند بند از موارد زیر برای تصویر استعلام شما صدق کند، تصویر منتشر نمی‌شود:

ü     تصویر بیش از حد کوچک یا بی‌کیفیت،

ü     تصویر غیر واقعی،

ü     مغایرت محتوای تصویر با شرایط عرف جامعه و یا قوانین جمهوری اسلامی،

ü     استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در آگهی و استعلام،

ü     تصویری که متعلق به آگهی یا استعلام دیگری در سامانه باشد،

ü     تصویری که به آگهی و استعلام مرتبط نباشد،

ü     تصویر نیاز به چرخش داشته باشد،

ü     تصاویری که دارای شماره تماس، ایمیل یا آدرس سایت باشند.

 

 

·        شرایط مشاهده و استفاده از آگهی و استعلام کاربران

هرگونه استفاده از سامانه چاپوپک به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سامانه است. چاپوپک هیچ توافقی با کاربران مربوط به خارج از این شرایط را ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی و استعلام های منتشر شده در سامانه‌ استفاده می‌کنند:

         تلاش چاپوپک، نشر آگهی و استعلام ‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی و استعلام ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آنها برعهده نمی‌گیرد.

         مسئولیت استفاده از آگهی ها و استعلام‌ های این سامانه بر عهده کاربر محترم می باشد و چاپوپک هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سامانه ندارد.

         چاپوپک هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی و استعلام‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند.

         کاربرانِ چاپوپک در هر لحظه قادر به ویرایش فقط آگهی و استعلام خود هستند، بنابراین چاپوپک، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی واستعلام درج شده در سامانه نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

         مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به سامانه ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

         چاپوپک مختار است هر گونه پیام، استعلام یا عکسی که به این سامانه ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

         مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به چاپوپک که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌هایاجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و چاپوپک مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

         آگهی و استعلام‌ های سامانه چاپوپک با هزینه ‌گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌ سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی یا استعلام ‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آنها در سامانه داده شده است. استفاده کننده از چاپوپک حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی و استعلام ‌دهنده، نوشتار وتصاویر آگهی و استعلام ‌های ارسال شده به چاپوپک را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

         قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

شرایط استفاده از امکانات ارتباطی

سامانه چاپوپک برخی امکانات ارتباطی از قبیل چت در قسمت پیام در پنل کاربر را با هدف تسهیل ارتباطات، کاهش مزاحمت ‌ها و افزایش معاملات ارائه می‌کند. صحبت‌های کاربران صرفاً باید مربوط به آگهی و استعلام خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت کالا و خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست. سامانه چاپوپک برای ایجاد محیطی ایمن برای معاملات، ضمن ذخیره‌ سازی اطلاعات ارتباطی و تحلیل خودکار آنها، بر اساس یافته‌های هوش مصنوعی، پیشنهادات و خدماتی را بر روی ابزارهای ارتباطی خود ارائه می‌کند. لذا لازم به یادآوری است که بر خلاف محیط‌های ارتباطی دیگر که مشمول استانداردهای حریم شخصی است، ارتباطات روی سامانه چاپوپک صرفاً باید مربوط به معاملات باشد و چاپوپک برای ایجاد محیطی ایمن و جلوگیری از سوءاستفاده و مزاحمت، بر روی این ابزارها ممکن است در صورت لزوم، نظارت ماشینی یا انسانی صورت دهد.

 


·        راهنمای سفارش و خرید امن

 

         با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد.

         هرگز پیش از دریافت کالا یا خدمات هزینه‌ای پرداخت نکنید.

         اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌ استفاده قرار گرفته باشد.

         در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

 

بیشتر احتیاط کنید وقتی ...

         قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.

         فروشنده یا خریداری که بی‌دلیل و به طرزی مشکوک اطلاعات حساب بانکی شما را می‌پرسد.

به خاطر داشته باشید:

         بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.

         در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته ‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

         در صورت ایجاد مزاحمت برای شما، می‌توانید با مراجعه به سایت پلیس فتا،‌ از اطلاعات تماس پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شده و موضوع را از آن طریق پیگیری کنید.

 


 

·        امکانات ویژه برای آگهی و استعلام ها

درج آگهی و استعلام در تمامی دسته‌بندی ‌های سامانه چاپوپک رایگان است، البته شما می‌توانید با انتخاب آگهی ویژه که در ادامه ذکر شده‌ است، سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی و استعلام‌ های خود را پیدا کنید.

         آگهی ویژه

     در حال حاضر با پرداخت مبلغ 9،000 تومان قادر خواهید بود تا آگهی و استعلام های خود را در بخش ویژه سایت که در ابتدای سایت می باشد، قرار دهید و همچنین برچسب آگهی ویژه بر روی آن افزوده می شود که ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

 

بهترین حمایت شما  از سامانه چاپوک و رونق صنعت چاپ وبسته بندی ایران، ترویج سامانه چاپوپک است.

پس چاپوپک را به آشنایان خود معرفی کنید!

 

با آرزوی موفقیت و کارآفرینی روز افزون

تیم سامانه چاپوپک

گروه بین المللی راهبرد یار (سهامی خاص)